Kabaret Nowaki 10-lecie – Śmiechokalipsa 10 lutego 2018 r.

  • 18.12.2017, 10:14
  • GDK
Kabaret Nowaki 10-lecie – Śmiechokalipsa 10 lutego 2018 r.
Gryficki Dom Kultury zaprasza na Kabaret Nowaki 10-lecie – Śmiechokalipsa, 10 lutego 2018 r. w godz.. 16:30 – 18:30.

Ta przygoda trwa już 10 lat! Kabaret Nowaki dokładnie od dekady bawi fanów dobrej rozrywki. Niezliczone spektakle i programy telewizyjne to doświadczenie, które pozwala na określenie Nowaków mianem ekspertów w dziedzinie śmiechu i żartu. Świętując swój jubileusz Nowaki wyruszają w zupełnie nową przygodę, w którą zabiorą ze sobą publiczność. Nowe perypetie znanych już postaci. Ulubieni bohaterowie w absolutnie zaskakujących sytuacjach - pani Krystyna i Martynka, a także inne nieznane jeszcze wcielenia Ady Borek. Wraz z Kamilem Pirógiem i Tomkiem Marciniakiem w premierowym programie pokażą wszystkie kabaretowe oblicza, które zaskoczą nawet tych, którzy myślą, że znają Nowaków na wylot.

Przeżyj kabaretowy koniec świata! Przez niemal dwie godziny Śmiechokalipsy na scenie Nowaki z siłą Commando, przebojowym urokiem Lary Croft i błyskotliwą mądrością Indiany Jonesa zabiorą Was z nieznane dotąd rejony rozrywki. To zupełnie nowa era kabaretu, w której Nowaki wyznaczą najlepsze standardy. Weź udział w niezwykłej kabaretowej podróży u boku mistrzów żartu.

 

Bilety na Kabaret Nowaki 10-lecie - Śmiechokalipsa już dostępne! Koszt biletu: 50 zł / os.

 

Bilety:

1. Sekretariat - Gryficki Dom Kultury

2. http://biletyna.pl/event/Kabaret-Nowaki-10-lecie-kabaretu-Nowaki-Kabaret-Nowaki-Gryficki-Dom-Kultury-Gryfice-e61074.html#buy

3. https://www.kabaretowebilety.pl/buyticket/10-lecie-kabaretu-nowaki/4097/3891

GDK
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe