Waniorowo: Mikołajki 2017

  • 13.12.2017, 18:51 (aktualizacja 13.12.2017 18:58)
  • MOS
Waniorowo: Mikołajki 2017
6 grudnia i kolejne mikołajki już za nami. W tym roku uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „Na pomoc Mikołajowi”.

 

W zabawny sposób zaprezentowali historię Mikołaja, któremu właśnie w mikołajki ktoś ukradł worek pełen prezentów. Kto to był, czy worek się odnalazł i dzieci otrzymały prezenty? Dowiedzieli się o tym wszyscy, którzy przybyli na przedstawienie. Swoją brawurową grą aktorską, uwagę oglądających przykuła jedna z pań wcielając się w rolę babci przeobrażającej się w agenta 05, desperacko poszukującego złodzieja. Oglądając tę zabawną historię chyba każdy z wychowanków zapamiętał, że „własność cudza to rzecz święta”.

Po przedstawieniu nastąpiła część konkursowa. Były mikołajkowe kalambury, pakowanie prezentów o skomplikowanych kształtach, ubieranie stroju Mikołaja z jednoczesnym podrzucaniem balonu i in. Wspólne wesołe zmagania integrowały uczniów, dostarczały zabawy i radości. Na koniec były też wspólne zdjęcia, a Mikołaj obdarował wszystkich słodkościami.

Podobnie jak w latach wcześniejszych wychowankowie zaprezentowali przedstawienie również w Domu Kultury w Radowie Małym oraz w Powiatowym Ośrodku Wsparcia w Gryficach.

Wszystkie dzieci otrzymały słodkie prezenty ufundowane przez firmę Kaufland. Za otrzymaną kartę podarunkową, która umożliwiła zorganizowanie wspaniałej zabawy mikołajkowej naszej młodzieży serdecznie dziękujemy firmie Kaufland.

Koordynatorem imprezy była pani Iwona Sekulska we współpracy z panią Moniką Witkowską.

MOS

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe