Nowogard, zakończona kolejna inwestycja

  • 25.11.2017, 23:20 (aktualizacja 11.12.2017 23:27)
Nowogard, zakończona kolejna inwestycja
W piątek, 24 listopada, burmistrz Robert Czapla wspólnie z zastępcą prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej „Gardno” dokonali odbioru wyremontowanej nawierzchni na terenie osiedla przy ulicy Zielonej.

Prace remontowe których koszt wyniósł 127.620 zł. polegały na rozebraniu starej nawierzchni z płyt drogowych betonowych i ułożenie nowej z kostki betonowej typu POLBRUK na łącznej powierzchni 547,5 m2 oraz wykonanie miejsc postojowych o pow. 47,5 m2. Wykonawcą inwestycji była firma WIDROG. 
To kolejna inwestycja gminy Nowogard we współpracy ze Spółdzielnią Mieszkaniową GARDNO.Korzystając z okazji pani wiceprezes spółdzielni zaproponowała aby, kontynując wspólpracę, wykonać również remont schodów prowadzących nad jezioro co spotkało się z aprobatą burmistrza który podkreśla przy różnych okazjach, że jest otwarty na wszelkie inicjatywy na rzecz poprawy warunków dla mieszkańców.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe