Anioły Powiatu Gryfickiego 2017 rozdane

  • 21.11.2017, 23:01
  • str
Anioły Powiatu Gryfickiego 2017 rozdane

W Dniu Pracownika Socjalnego w Centrum Rozrywki Rodzinnej Kapitol w Gryficach odbyła się już druga edycja Aniołów Powiatu Gryfickiego z udziałem  Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia, Wicestarosty Ireneusza Wojciechowicza oraz sekretarza Rady Powiatu Stanisława Hołubczaka którzy dokonali wręczenia Statuetek Aniołów Powiatu Gryfickiego, czerwonych róż i listów gratulacyjnych pracownikom socjalnym instytucji opiekuńczych powiatu gryfickiego. „Anioły” to forma uznania dla trudnej, wymagającej poświęcenia wielkiej empatii dla drugiego człowieka obarczonej często ludzkim bólem, bezsilnością i krzywdą. Osoby wykonujące z pełnym poświęceniem tę pracę są prawdziwymi aniołami.

W artystycznym przerywniku na scenie zaprezentowały się młode wokalistki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza.

str

Zdjęcia (36)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe