Tymczasowy areszt dla 52 – letniej mieszkanki Gminy Gryfice za spowodowanie obrażeń ciała i nieudzielenie pomocy

  • 15.11.2017, 21:35
  • KPP Gryfice
Tymczasowy areszt dla 52 – letniej mieszkanki Gminy Gryfice za spowodowanie obrażeń ciała i nieudzielenie pomocy
Policjanci z Gryfic zatrzymali kobietę podejrzewaną o spowodowanie obrażeń ciała i nieudzielenie pomocy swojej koleżance. 52 – letnia mieszkanka Gminy Gryfice najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

W środę po południu policja w Gryficach została powiadomiona, że w jednym z mieszkań na terenie Gryfic znajduje się ciało kobiety. Na miejsce został skierowany patrol policji a pogotowie ratunkowe obecne na miejscu  potwierdziło, że 65 – letnia kobieta nie żyje.

Mundurowi z gryfickiej komendy niezwłocznie przystąpili do działania. Dzięki ustaleniom poczynionym w sprawie m.in. zebranemu materiałowi dowodowemu w postaci zeznań świadków oraz zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladów funkcjonariusze zatrzymali 52 – letnią kobietę tj. mieszkankę Gminy Gryfice, która usłyszała zarzut spowodowania obrażeń ciała i nie udzielenia pomocy swojej koleżance.

W piątek 10 listopada 2017 r. Sąd Rejonowy w Gryficach na wniosek Prokuratora Rejonowego w Gryficach zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Sprawa ma charakter rozwojowy.

KPP Gryfice
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe