Uczniowie z „Miłosza” wyjeżdżają do Włoch

  • 18.10.2017, 12:23
  • ...
Uczniowie z „Miłosza” wyjeżdżają do Włoch
W sobotę 14 października 15 osobowa grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach wyjechała do włoskiej miejscowości Riolo Terne na dwutygodniową praktykę zawodową.

W ramach projektu Erasmus+ uczniowie technikum w zawodzie technika obsługi turystycznej realizując cel projektu jakim jest podnoszenie jakości kształcenia będą odbywali praktyki w hotelach i pensjonatach w zakresie swojego zawodu – mówi opiekun grupy Piotr Grabowski, na co dzień nauczyciel języka angielskiego. W programie jest nie tylko praca, jednym z warunków uczestnictwa w projekcie mają być atrakcje turystyczne w tym minimum jedna wycieczka do ciekawej turystycznie miejscowości – w tym wypadku do Florencji.

Dyrektor ZSP Stanisław Stolz dodaje, że w ramach tego samego projektu w przyszłym roku szkolnym taka sama liczebnie ale w innym składzie grupa wyjedzie do Irlandii.

Czas żebyśmy szerzej z tego typu projektów korzystali, by młodzież miała szersze horyzonty.

...

Zdjęcia (11)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe