91. urodziny Kubusia Puchatka w MBP w Gryficach

  • 23.10.2017, 00:26
  • ...
91. urodziny Kubusia Puchatka w MBP w Gryficach
Przez pięć dni – 0d 16 do 20 października - gryfickie przedszkolaki świętowały urodziny najprawdopodobniej najpopularniejszego misia świata.

Organizatorzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach w ramach obchodów 91 urodzin, jednej z najbardziej rozpoznawalnych postaci literackich jaką niewątpliwie jest Kubuś Puchatek zapewnili młodym uczestnikom liczne atrakcje pozwalające zaprzyjaźnić się z książką, która jak żaden inny nośnik informacji rozwija w dzieciach wyobraźnię i wrażliwość na otaczający nas świat.

Urodzinowe atrakcje podsumował dyrektor biblioteki: „W ostatnich dniach odwiedziło nas 120 przedszkolaków, które wykorzystując wszystkie swoje atuty tzn. ciekawość świata, talenty plastyczne oraz zamiłowanie do słodyczy, wspólnie z nami doskonale się bawiły. Dla naszych małych gości zorganizowaliśmy konkursy smaku, rysowaliśmy bohaterów bajki oraz tworzyliśmy „goferkowe” torty, które potwierdziły nasze przypuszczania, że te małe smyki mają więcej wspólnego z Kubusiem Puchatkiem niż się wydaje. O czym mowa? O smaku, który jak się wydaje jest jednym z ich ulubionych zmysłów. Efektem naszej tygodniowej zabawy jest także górka prac plastycznych, które chcielibyśmy zaprezentować. Generalnie zabawa była doskonała, o czym świadczyły zadowolone buzie naszych gości a także w wielu przypadkach brak ochoty powrotu do przedszkola wyrażana chęcią pozostania w bibliotece na dłużej”.

...

Zdjęcia (8)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe