Skorzystaj z pomocy mediatora…

  • 18.10.2017, 23:35
  • Stanisław Razmus
Skorzystaj z pomocy mediatora…
Wzorem lat ubiegłych w dniu 19 października 2017 r będzie obchodzony Międzynarodowy Dzień Mediacji, natomiast w dniach 16-20 października 2017r - Międzynarodowy Tydzień Mediacji

W ramach Międzynarodowego Dnia Mediacji w Sądzie Rejonowym w Gryficach przy ulicy Wysoka Brama 2 możemy skorzystać z darmowej porady mediatora.

Spotkanie, indywidualna rozmowa z mediatorem:

godz. 10.00 - 12.00 - Ryszard Niemczuk

godz. 12.00 – 13.00 – Agata Niemczuk

godz. 13.00 – 15.00 – Marzena Pelc

 

Mediacja jest próbą doprowadzenia do ugodowego, satysfakcjonującego obie strony rozwiązania konfliktu na drodze dobrowolnych negocjacji, które są prowadzone przy udziale trzeciej osoby, neutralnej wobec stron i ich konfliktu. Taką osobą jest mediator, który wspiera przebieg negocjacji, łagodzi powstające napięcia i pomaga w wypracowaniu kompromisu.

Zapraszamy

 

Stanisław Razmus

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe