Stypendia i nagrody Starosty Gryfickiego

  • 26.09.2017, 22:03 (aktualizacja 26.09.2017 22:46)
  • str
Stypendia i nagrody Starosty Gryfickiego
We wtorek 26 września w Hali Widowiskowo-Sportowej Gryf Arena odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Starosty Gryfickiego Kazimierza Sacia.

Rozpoczęcie uroczystości uświetniły występy młodych artystów ze szkół średnich Powiatu Gryfickiego.

co roku przyznaje Nagrody Starosty Gryfickiego są przyznawane co roku najzdolniejszym i najlepszym uczniom ze szkół średnich z Powiatu Gryfickiego w pięciu kategoriach: najlepszy maturzysta, najlepszy uczeń każdej ze szkół prowadzonych przez powiat, stypendia Starosty Gryfickiego, nagrody dla laureatów konkursów, zawodów i olimpiad sportowych oraz grupowe nagrody za wybitne osiągnięcia w dziedzinie naukowej, sportowej lub innej.

Stypendia Starosty otrzymali uczniowie liceów ogólnokształcących, techników zawodowych i zasadniczych szkół zawodowych, którzy na koniec roku szkolnego 2016/2017 uzyskali średnią ocen co najmniej 4,9 i wzorową ocenę z zachowania.

Wszystkim laureatom i stypendystom składamy serdeczne gratulacje, życząc kolejnych sukcesów zapraszamy do chwili wspomnień – przeżyjmy to jeszcze raz oglądając galerię fotografii…

str

Zdjęcia (43)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe