Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej na torze motocrossowym w Nowogardzie

  • 25.09.2017, 21:27
  • Piotr Suchy
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej na torze motocrossowym w Nowogardzie

Za nami Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej, które odbyły się w niedzielę (24 września br.) na torze motocrossowym w Nowogardzie. Tomasz Litwin, zawodnik KM „Cisy” Nowogard, w kwalifikacjach uzyskał 5 czas, który pozwolił mu wybierać bramkę startową zaraz za czołówką. Po pierwszym wyścigu zajmował 5 miejsce, zaś w drugim, choć przez większość wyścigu utrzymywał się na 5 miejscu, to ostatecznie zakończył go na pozycji 9. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej zawodów zajął 7 pozycję. Gratulujmy Tomaszowi dobrych wyników i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.

Warto też wspomnieć, że inny zawodnik nowogardzkiego klubu Tomasz Jamroży, w klasie QUADY, w klasyfikacji sezonu zajął 5 miejsce. Wielkie gratulacje dla naszego zawodnika i życzymy wyższych miejsc w kolejnych sezonach.

- Poza wszystkimi przyjaciółmi, umieszczonymi na plakacie, są jak zawsze ludzie, którzy po cichu acz znacząco nas wspierają i bardzo chciałbym im wszystkim serdecznie podziękować. - powiedział Jarosław Hołubowski, Prezes KM „Cisy” Nowogard. - Bez Waszej przychylności ta impreza nie miałaby miejsca. Do grona tego należą m.in.: BURMISTRZ NOWOGARDU ROBERT CZAPLA, PRZEWODNICZĄCY CELOWEGO ZWIĄZKU GMIN R-XXI ANTONI BIELIDA, GOSPODARSTWO ROLNE ARTUR LEMBAS i HONORATA KRÓL, PIETRUSZEWSKI PAWEŁ SERWIS MARINE, EDYTA SŁAWEK WENCEL, KDI SP ZOO DURYS KONOPKO FIRMA BUDOWLANA, EDEK WITKOWSKI NOWOGARDZKIE CENTRUM BUDOWLANE, OLEOMAC NOWOGARD, KREFT AGATA LODY, PAWKARD PAWEŁ KLUSZCZYŃSKI KOSZENIE REGULACJA RZEK, PATRYK CHLEBICKI PAT CAR MECHANIKA SAMOCHODOWA-WIRTUOZ PŁASKIEJ TRZYNASTKI, EL INSEL HURTOWNIA, ELEKTRYCZNA NADTOROWA, HAGA FIRMA I SKLEP BHP, DEMGRAD HURTOWNIA BUDOWLANA, BARTEK DOMET HURTOWNIA BUDOWLANA, DĘGA ARTUR AUTO NAPRAWA, ZIELIŃSKI WALDEK WATRANS, SZYMCZAK JÓZEF UPOMINKI, FRĄTCZAK UBEZPIECZENIA. (ps)

Piotr Suchy
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe