Ruszyła maszyna po szynach…

  • 8.09.2017, 17:10 (aktualizacja 10.09.2017 17:17)
  • DPS
Ruszyła maszyna po szynach…

a w niej około 150 seniorów z Powiatu Gryfickiego chętnych na dobrą zabawę.

Integracja seniorów ze Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wraz z Panią  Prezes Teresą Szymańską, Związku Nauczycieli oraz seniorów z Domu Pomocy Społecznej w Gryficach jest nam dobrze znana i może posłużyć za dobry przykład. 

Wykorzystując dostępne w naszym powiecie walory turystyczne udaliśmy się w podróż Nadmorską Kolejką Wąskotorową. Ze śpiewnikami w dłoniach, uśmiechem na twarzach i dobrym poczuciem humoru dotarliśmy do celu, jakim był Pałac w Trzęsaczu.

Tutaj w atmosferze dobrej zabawy, tańca i śpiewu spędziliśmy 8 godz. Jeżeli ktokolwiek narzekał wczoraj na zła pogodę, to z pewnością nie my. Pod solidnym namiotem było nam ciepło, a wyśmienita kuchnia DPS zaspokoiła gusta nawet najbardziej wybrednych. Do tańca jak zawsze przygrywał Pan Kazimierz Herbut.                                    

Nie mogło zabraknąć konkursów, wśród których pojawiło się narodowe czytanie tekstów trudnych, takich jak np. ”w Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi….”.

Na uwagę zasługuje fakt, że pracownicy Domu Pomocy Społecznej z pełnym zaangażowaniem zadbali o miłą i serdeczna atmosferę, która sprawia, że każdego roku jest nas coraz więcej.

DPS

Zdjęcia (13)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe