Na boisku przy Broniszewskiej Kawalerowie pokonali Żonatych

Na boisku przy Broniszewskiej Kawalerowie pokonali Żonatych K.A.

„Urok” piłki nożnej polega na tym, że może w nią grać każdy zapewniając zarówno grającym jak i obserwującym boiskowe zmagania doskonałą zabawę która łatwo przeradza się w towarzyskie spotkanie.

Taką imprezę zafundowali sobie mieszkańcy gryfickiego osiedla nr 4 w rejonie ulicy Broniszewskiej. Na tamtejszym nowym boisku które powstało w ramach budżetu obywatelskiego rozegrano pierwszy mecz piłki nożnej. Do rywalizacji stanęli mieszkańcy osiedla: Żonaci kontra Kawalerowie.

Organizacją i przebiegiem imprezy zajęła mieszkanka osiedla Radna Gminy Gryfice Teresa Domańska. Zadbała o odpowiednią oprawę meczu - profesjonalne prowadzenie, sędziowanie i nagrody.

Zacięta rywalizacja prowadzona pod czujnym okiem sędziującego spotkanie radnego Tomasza Malczewskiego zakończyła się wygraną Kawalerów 5:2. Ale tak naprawdę to wygrani byli wszyscy uczestnicy spotkania, zarówno ci na biosku jak i ci obok z pasją dopingujący poczynania piłkarzy. Każdej drużynie w nagrodę radni Teresa Domagalska oraz Stanisław Hołubczak wręczyli solidną zgrzewkę „złocistego” napoju.

Wśród sponsorów dzięki którym zapewniona została odpowiednia ranga imprezy znaleźli się: radni Teresa Domagalska i Stanisław Hołubczak, Janusz Rodkiewicz z RODBUD, Henryk Jaślan z JAPOGAR, BUDEX Gryfice oraz Andrzej Fiutek a także Marcin Niżniowski z PEDROBUD.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe