"Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017” - robocza wystawa poplenerowa

"Artystyczne Spotkania Przyjaciół Gryfice – Rybokarty 2017” - robocza wystawa poplenerowa

18 sierpnia w ramach podsumowania plenerów w pałacu „Ptaszynka” w Rybokartach odbyła się robocza wystawa poplenerowa na której zostały zaprezentowane prace wykonane przez uczestników ASP. W tym roku temat pleneru plastycznego to „KIEDY KOBIETA Z GŁOWĄ W CHMURACH TKWI W MARZENIACH”, a fotograficznego „ZA OKNEM”. Jak uczestnicy pleneru poradzili sobie z tą tematyką w pełni zobaczymy pod koniec miesiąca. Z okazji uroczystego rozpoczęcia nowego roku kulturalnego zorganizowane zostaną poplenerowe wystawy – malarska w Galerii BRAMA i fotograficzna w GDK.

Prace zaprezentowane w ramach roboczej wystawy wzbudziły duże uznanie licznie przybyłych gości wśród których zauważyliśmy samorządowców z Rad miejskiej i powiatowej – otwarcia wystawy dokonał Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Tokarczyk.

Szczególne podziękowania zostały skierowane do państwa Doroty i Zbigniewa Zając którzy od lat już goszczą corocznie uczestników Artystycznych Spotkań Przyjaciół tworząc wspaniałą atmosferę do artystycznych twórczych poszukiwań.

Zapraszam do obejrzenia fotogalerii...

Stanisław Razmus

Zdjęcia (48)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe