Nowogard: Najładniejsza elewacja i najładniejsze otoczenie budynków wielorodzinnych w roku…

Nowogard: Najładniejsza elewacja i najładniejsze otoczenie budynków wielorodzinnych w roku…
W piątek 18 sierpnia w nowogardzkim Ratuszu odbyło się uhonorowanie laureatów konkursu Najładniejsza elewacja i najładniejsze otoczenie budynków wielorodzinnych w roku 2016. Gratulacje i czek na 10 000 złotych na ręce przedstawicieli Wspólnoty Mieszkaniowej 3 Maja 23. złożył burmistrz Robert Czapla.

Burmistrz jest też pomysłodawcą i organizatorem konkursu który realizowany jest od 2011 roku i jest wyrazem uznania i podziękowania mieszkańcom za zaangażowanie, dzięki któremu pięknieją i zyskują na wartości nie tylko ich nieruchomości ale też poprawia się tym samym estetyka miasta.

Do VI edycji konkursu mogły być zgłaszane budynki, w których zostały przeprowadzone prace polegające na przebudowie, remoncie lub termomodernizacji obejmujące w swym zakresie elewacje budynku. Zgłaszać można było budynki w których prace te zostały ukończone do końca 2016 roku.

W wyniku oceny elewacji i otoczenia budynków burmistrz powołał komisję w składzie:

- Krzysztof Kolibski – przewodniczący,

- Tadeusz Fiejdasz – członek,

- Paweł Krugły – członek,

Danuta Dolega – sekretarz.

Komisja dokonała oceny w oparciu o nast. kryteria:

1. Wygląd, ogólne wrażenie, atrakcyjność formy i kolorystyki na na tle otaczającej przestrzeni: 0 – 10 pkt.

2. Zagospodarowanie i utrzymanie zieleni i ład oraz porządek  na terenach przynależnych do budynku (podwórze): 0 – 10 pkt.

Wspólnota Mieszkaniowa 3 Maja 23 uzyskała w sumie 16 pkt  ( 9 pkt + 7 pkt) i zdobyła nagrodę główną w wysokości 10 000 zł.

Stanisław Razmus

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe