Gryfice: Piknik na strzelnicy z okazji Święta Wojska Polskiego

  • 15.08.2017, 18:21 (aktualizacja 16.08.2017 08:31)
  • str
Gryfice: Piknik na strzelnicy z okazji Święta Wojska Polskiego

Święto Wojska Polskiego to nie tylko defilady, przemarsze i płomienne przemówienia polityków. To także może być dobra zabawa w trakcie której szczególnie najmłodsi mają okazję zapoznać się z arkanami sztuki wojskowej. A przy okazji jest to ciekawa forma wychowania patriotyczno-obronnego. Taką niewątpliwie formą jest piknik zorganizowany na miejskiej strzelnicy w Gryficach przez MKS Baszta i żołnierzy 36 dywizjonu OP. W programie znalazły się otwarte zawody strzeleckie z wiatrówki, pokaz sprzętu strzeleckiego 36 dywizjonu rakietowego OP z możliwością „osobistego sprawdzenia” jak to działa i inne atrakcje dla najmłodszych uczestników. Dowódca dywizjonu przygotował dla najlepszych strzelców pamiątkowe dyplomy.

Z okazji Święta wszystkim żołnierzom zarówno w służbie czynnej jak i tym którzy swą czynną służbę już zakończyli składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności tak w działalności służbowej jak i w życiu osobistym.

str

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe