Święto Policji – spotkanie u Burmistrza Nowogardu

Święto Policji – spotkanie u Burmistrza Nowogardu

W czwartek, 27 lipca w Urzędzie Miejskim w Nowogardzie, burmistrz Robert Czapla spotkał się z nowogardzkimi policjantami. Z okazji Święta Policji burmistrz pogratulował policjantom dobrze pełnionej służby oraz wspólnie z wiceburmistrzem Krzysztofem Kolibskim wręczył listy gratulacyjne wraz z upominkami policjantom którzy z okazji niedawnego święta otrzymali awanse na wyższe stopnie.

Na ręce podinsp. Małgorzaty Figury - Komendant Komisariatu Policji w Nowogardzie oraz asp. sztab. Sebastiana Źróbka – Kierownika Referatu Prewencji, burmistrz przekazał dla wszystkich funkcjonariuszy życzenia owocnej służby i sukcesów w stałej poprawie bezpieczeństwa w Gminie Nowogard.

Uroczystość była też okazją do spotkania władz miasta z policjantami i rozmowy na temat ich pracy oraz problemów, jakie napotykają w swej odpowiedzialnej służbie..

Stanisław Razmus

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe