XVII Rodzinne Spotkanie nad Rusałką

XVII Rodzinne Spotkanie nad Rusałką

To już po raz XVII Zarząd Koła PZW Nr 38 "AMUR" w Płotach zorganizował piknik wędkarski dla mieszkańców gminy Płoty. Zgodnie z wieloletnią tradycją impreza w której udział mógł brać każdy chętny i lubiący wypoczynek nad wodą zgromadziła dość liczne grono osób. Głównym punktem imprezy były zawody wędkarskie dla dzieci z opiekunami. W zawodach uczestniczyło w sumie ponad trzydzieścioro dzieci. Najlepszy wynik 23. złowionych ryb MILENY MICHAŁOWSKIEJ dało jej pierwsze miejsce. Oczywiście wyniki były ważne ale i tak wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni upominkami słodyczami zakupionymi z darowizn sponsorów których była spora grupa. Wszystkim Zarząd Koła składa podziękowanie w imieniu nagrodzonych dzieci. 

W trakcie pikniku przygotowano dodatkowe atrakcje jak pokazy płetwonurków, możliwość przejazdu końmi i obejrzenia pięknych motocykli na których przybyła grupa motocyklistów z Gryfic. Spore zainteresowanie wzbudziła nowa łódź aluminiowa dla Społecznej Straży Rybackiej Powiatu Gryfickiego, istniejącej przy naszym Kole. Każdy uczestnik mógł posilić się smaczną grochówką, zjeść pieczone kiełbaski lub kaszankę. Nie zabrakło wędzonych ryb które serwowano prosto z wędzarni. Rodziny które w tym dniu przybyły nad Rusałkę, mimo kapryśnej pogody, na pewno miło spędziły czas.

Oczywiście impreza udała się dzięki dobrej koordynacji i ogromu pracy włożonej przez Zarząd Koła pod kierownictwem Prezesa Bogusława Przybysza. 

Ariel

Stanisław Razmus

Zdjęcia (23)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe