Wiadomości Szachowe:

  • 14.06.2017, 16:08 (aktualizacja 25.06.2017 16:16)
Wiadomości Szachowe:
Brązowy medal Kazimierz Łaszewskiego! Kamil najlepszy do lat 10!
  •  W sobotę, w  Choszcznie zakończyły się rozgrywki III Ligi Szachowej. Zwyciężył Solny Grzybowo przed Hetmanem Koszalin i Gryfem Szczecin. UKS Szach Gryfice zajął 4. miejsce. Najwięcej punktów dla gryficzan zdobył Kazimierz Łaszewski, który otrzymał brązowy medal za wynik na IV szachownicy. Gryficzanie grali w składzie: Tobiasz Smal, Kamil Puszkarek, Jakub Kubiak, Kazimierz Łaszewski, Agata Przybylska.

Kamil najlepszy do lat 10!

  • W niedzielę w Koszalinie rozegrano Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Koszalina Przedszkolaków i Szkół. W zawodach uczestniczyli juniorzy UKS Szach Gryfice: Kamil i Kuba Łabędzcy.

Indywidualnie zawody wygrał Marek Kwiatkowski, a drużynowo SP 9 Koszalin. Kamil Łabędzki zajął 7. miejsce i wygrał klasyfikację klas 1-3, a Kuba był 22. i był 3. w klasyfikacji dzieci do lat 7.
 

  • W sobotę, 17 czerwca, w Stargardzie odbędzie się VIII Memoriał Tomasza Kopińskiego. UKS Szach Gryfice organizuje wyjazd na ten turniej.

Kazimierz Łaszewski

Zdjęcia (6)

drużyna UKS Szach Gryfice
Kamil
Kuba czwarty od lewej Koszalin
Kuba
Medaliści IV szachownicy
po prawej Agata Przybylska
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe