Jubileuszowy Cross Mokasyna

  • 2.06.2017, 10:43 (aktualizacja 13.06.2017 10:58)
  • MAC
Jubileuszowy Cross Mokasyna

 

         Blisko 600 młodych adeptów biegania wystartowało w Płotowskich Biegach Przełajowych p.n. Cross Mokasyna.  Zawody, które tradycyjnie odbyły się w parku przy Nowym Zamku były jednocześnie Mistrzostwami Powiatu Gryfickiego oraz kolejną imprezą w ramach Grand Prix Powiatu Gryfickiego.

          Tegoroczna edycja była szczególna bo jubileuszowa -  już piętnasta. We wrześniu ubiegłego roku „Mokasyn” organizował XX edycję Międzynarodowego Biegu Ulicznego „o Sztachetkę”, w październiku minęło piętnaście lat oficjalnej działalności klubu, a teraz kolejny jubileusz. Jak podkreśla pomysłodawca obu imprez oraz założyciel „Mokasyna” – Szymon Kecler jest to duże osiągnięcie i  powód do dumy dla wszystkich którzy brali i biorą udział w organizacji tych przedsięwzięć i wszystkim którzy pomagali w ich realizacji należą się wielkie słowa uznania i podziękowania. 

 

Poniżej przedstawiamy komunikat z Crossu:

 

Komunikat

 

Płotowskie Biegi Przełajowe  -  XV CROSS MOKASYNA

Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w biegach przełajowych

Grand Prix Powiatu Gryfickiego

 

Organizator:   Międzyszkolny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy

                            „Mokasyn” Płoty”

 

WspółorganizatorzyBurmistrz Gminy Płoty, 

                                     Gmina Płoty,

                                     Miejsko - Gminny Ośrodek Kultury,

                                   Starostwo Powiatowe w Gryficach, 

                                   Szkoła Podstawowa nr 2 w Płotach,

                                     Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego,    

                                     Zachodniopomorskie Zrzeszenie LZS w Szczecinie,

                                     Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Płotach,

                                     Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Płotach,

 

Sędzia Główny:  Dorota Kecler

Starter:  Wiesław Gromek

Pilot:  Łukasz Uldynowicz

Sędziowie i Ekipa Sędziowsko -Techniczna:

         Edward Kecler, Małgorzata Zaborowska, Aleksandra Kecler,

         Wojciech Halkiw,  Elżbieta Bielska, Gabriela Gołębiowska,

         Łukasz Zakrzewski, Katarzyna Kecler, Artur Franaszek,

         Karolina Kwiatkowska, Paweł Wiktorowicz  oraz pozostali zawodnicy

                                                                                               MLUKS „Mokasyn”

         

Biuro Zawodów:   Małgorzata Pol, Julia Włodarczyk, Edyta Bielska                                  

 

Opieka Medyczna :   Rescue Team                            

Obsługa FOTO:  Dorota Wójcik

Spiker:   Marcin Gręda, Szymon Kecler

Koordynator Powiatowy:   Kamil Maślankiewicz     

Dyrektor Zawodów:   Szymon Kecler   

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              

Najlepsze „szóstki” w poszczególnych kategoriach:

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2010 i młodsze:

  1. Chodziudko Klaudia    - Rewal
  2. Drozdowska Julita   -  Przedszkole Płoty
  3. Kozłowska Lena   - Przedszkole Płoty
  4.  Paczkowska Julia   - Przedszkole Płoty
  5. Zięba Julia   -  Przedszkole Płoty
  6. Jędrzejczak Maja   - SP Górzyca

 

Bieg  chłopców rocznik 2010 i młodsi:

  1. Klinkiewicz Bartosz   - Trzebiatów
  2. Michalak Bartosz   - SP Górzyca
  3. Jasik Albert   - Przedszkole Płoty
  4. Jastrzębski Mateusz   - SP Górzyca
  5. Samołyk Dominik   - Przedszkole Płoty
  6. Cyran Bartosz   - Przedszkole Płoty

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2008-2009:

  1. Stobiecka Hanna   -  ZSP  Niechorze
  2. Szczepaniak Wiktoria   - SP Mechowo
  3. Sobczak Janet   - SP Wicimice
  4. Małkowska Kornelia   -  SP 2 Płoty
  5. Trojanowska Hanna   - Arbod Dobra Nowogardzka
  6. Marusiak Amelia   - SP 2 Płoty

 

Bieg  chłopców rocznik 2008-2009:

  1. Chojaczyk Wiktor   -  ZSP Niechorze
  2. Zięba Kacper   - SP 2 Płoty
  3. Narkiewicz Miłosz   -  Arbod Dobra Nowogardzka
  4. Bakalarski Ernest   - SP 2 Płoty
  5. Krzewicki Wojciech   - ZSP Niechorze
  6. Nadarzyński Bartek   - ZSS Rewal

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2006-2007:

  1. Cichocka Julia   - Arbod Dobra Nowogardzka
  2. Majkut Klaudia  - ZSP Niechorze
  3. Struglińska Julia  - SP Wicimice
  4. Grajek Weronika  - SP Wyszobór
  5. Leszek Anna  - SP Mechowo
  6. Dąbrowska Aleksandra  - SP 2 Płoty/Mokasyn

 

Bieg  chłopców rocznik 2006-2007

  1. Żywicki Kacper  -  SP 2 Płoty/Mokasyn
  2. Gałka Dominik  - SP 1 Trzebiatów
  3. Gutta Seweryn  - SP Górzyca
  4. Bartoszcze Jakub  -  SP 4 Gryfice/Mokasyn
  5. Kamiński Alan  - SP 4 Gryfice
  6. Składanowski Stanisław  - ZSS Rewal

 

Bieg  dziewcząt rocznik 2004 – 2005

  1. Balon Nicola   - SP 2 Płoty/ Mokasyn
  2. Szakoła Wiktoria  - SP Trzygłów
  3. Karcz Julia - SP 2 Płoty/Mokasyn  
  4. Kondratiuk Zuzanna    - Arbod Dobra Nowogardzka
  5. Zdzięborska Paulina  -  SP 2 Płoty/ Mokasyn
  6. Owczarzak Elżbieta  - SP 3 Gryfice

 

Bieg  chłopców rocznik  2004 -2005

  1. Bogusz Kacper  -  SP Trzygłów
  2. Jankowski Tomasz  - ZSP Niechorze
  3. Włodarczyk Cyprian  - ZSS Rewal
  4. Ginalski Wojciech  - ZSS Rewal
  5. Lisewski Michał  - SP 4 Gryfice/Mokasyn
  6. Rachubiński Maciej  - SP 4 Gryfice

 

Bieg dziewcząt gimnazjum  -  rocznik  2001 i młodsze

  1. Bielska Edyta  - Gim 2 Gryfice /Mokasyn
  2. Jarząbek Joanna  - Arbod Dobra Nowogardzka
  3. Matera Małgorzata  - Arbod Dobra Nowogardzka
  4. Koszal Oliwia  - Gim. Trzebiatów
  5. Bieszczad Klaudia  - Gim 1 Gryfice
  6. Malik Oliwia  - Gim 1 Gryfice

 

Bieg chłopców gimnazjum rocznik  2001 i młodsi

  1. Wałęga Krystian  - Gim 2 Gryfice/Chrobry
  2. Wiktorowicz Paweł  - Gim. Resko/ Mokasyn
  3. Mielniczuk Dominik  - Gim Mrzeżyno
  4. Bzdak Arkadiusz  - Gim. Trzebiatów
  5. Kubiak Jakub  - Gim 2 Gryfice/ Mokasyn
  6. Zarosa Dariusz  - Gim 2 Gryfice

 

Bieg dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych

  1. Starzyńska Małgorzata   - ZSP Gryfice
  2. Nowak Klaudia  - ZSP Gryfice
  3. Nawrocka Klaudia  - ZSP Gryfice
  4. Pańko Natalia  - ZSP Gryfice
  5. Piotrowska Patrycja  - ZSP Płoty
  6. Kaczyńska Kinga  - ZSP Gryfice

 

 Bieg chłopców szkół ponadgimnazjalnych

  1. Kulesza Ksawery  -  ZSP Płoty
  2. Kaproń Szymon  - ZSP Gryfice
  3. Dąbrowski Radosław  - ZSP Płoty
  4. Tuszyński Damian  - ZSP Płoty
  5. Sokół Adrian  - Gim Płoty

 

Zwycięzcy klasyfikacji drużynowej szkół:

  • dziewczęta rocznik 2006 – 2007:

         SP 2 Płoty  (op. Dorota Kecler)

  • chłopcy  rocznik 2006 – 2007:

         SP 4 Gryfice  (op. Szymon Kecler)

  • dziewczęta rocznik 2004 – 2005:

         SP 2 Płoty  (op. Dorota Kecler)

  • chłopcy rocznik 2004 – 2005:

         SP 4 Gryfice   (op. Szymon Kecler)

 

 

  • dziewczęta GIMNAZJUM - rocznik 2001 i młodsze:

        Gimnazjum 1 Gryfice  (op. Paweł Bogdanowski)

  • chłopcy GIMNAZJUM - rocznik 2001 i młodsi:

         Gimnazjum Płoty  (op. Paweł Przybysławski)

 

  • dziewczęta SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

              ZSP Gryfice   (op. Sylwia Szczepankiewicz)

  • chłopcy  SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

              ZSP Płoty   (op. Magdalena Oleszkiewicz)

   

 

Organizatorzy i współorganizatorzy składają serdeczne podziękowania :

zawodnikom, sędziom, obsłudze technicznej, obsłudze medycznej, nauczycielom, koordynatorom sportu, firmie GAZ-SYSTEM SA,  rodzicom oraz wszystkim którzy uczestniczyli i pomogli w organizacji  XV Crossu Mokasyna.

 

MAC
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe