Pięć medali Halowych Mistrzostw Województwa LDK

  • 1.06.2017, 10:36
  • MAC
Pięć medali Halowych Mistrzostw Województwa LDK

W Szczecinie w hali stadionu lekkoatletycznego odbyły się Halowe Mistrzostwa Województwa  Ośrodków Lekkoatletycznych (taki właśnie od kilku lat funkcjonuje w Płotach) w ramach programu Ministerstwa Sportu i Turystyki "Lekkoatletyka dla każdego".  W mistrzostwach podczas których rywalizowano tylko w biegu na 60 metrów i w skoku w dal w pięciu kategoriach wiekowych wystartowało 315 zawodników w tym trzydziestoosobowa ekipa MLUKS „Mokasyn” Płoty. Był to bardzo udany start - płotczanie pięciokrotnie stawali na podium i trzykrotnie ustanawiali rekordy klubu..

Łupem „Mokasyna”  padły dwa srebrne medale, które wywalczyła Nicola Balon (wśród dziewcząt rocznik 2004) w biegu na 60 metrów (8,82)  i w skoku w dal (4,43) oraz trzy brązowe : Julia Sysik (skok w dal dziewcząt rocznik 2005), Kinga Prośniewska (skok w dal dziewcząt rocznik 2003) oraz Jakub Dec (bieg na 60m chłopców rocznik 2004).

Ponadto startujący poza programem  Edyta Bielska i Paweł Wiktorowicz ustanowili nowe rekordy klubu  – Edyta w skoku w dal (4.79) natomiast Paweł w skoku w dal (5.13) i w biegu na 60 metrów (8,05).

                                                                                                              (MAC)

MAC
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe