III miejsce dla Uli Zielińskiej

  • 8.06.2017, 00:04
  • TOK
III miejsce dla Uli Zielińskiej

3 czerwca w murach Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Kępice odbyła się I Edycja Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej "Bajkowa Kraina" Kępice 2017. 40 wokalistów z całej Polski prezentowało repertuar bajkowy, filmowy i serialowy. W jury zasiedli:  Jagoda "Goda" Wojciechowska (kompozytorka, wokalistka),  Maciej Gierłowski (aktor, reżyser), Bartosz Michniewicz (wokalista), Ewa Żurawska-Seta (pianistka, akompaniator, nauczyciel). Jury oceniało wykonawców według następujących kryteriów:
- dobór repertuaru do wieku oraz możliwości solisty
- interpretacja piosenki
- technika wokalna
- dykcja
- ogólny wyraz artystyczny

GRAND PRIX FESTIWALU powędrowało do Sylwii Lewickiej z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku za brawurowe wykonanie "Modlitwy Esmeraldy". Trzebiatowski Ośrodek Kultury reprezentowała Ula Zielińska, która pracuje pod kierunkiem Renaty Jankowskiej i piosenką "Był sobie strach" wyśpiewała sobie III miejsce na festiwalu.

Gratulujemy Uli i życzymy dalszych sukcesów.

tok

TOK

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe