Zjazd byłych i obecnych mieszkańców Truskolasu

  • 17.05.2017, 23:49
  • KA
Zjazd byłych i obecnych mieszkańców Truskolasu
Spotkanie po latach, wspólne biesiadowanie i mnóstwo wspomnień. W minioną sobotę w Truskolesie odbył się zjazd byłych i obecnych mieszkańców, w którym udział wzięło ponad 40 mieszkańców wsi.

W minioną sobotę, 13 maja odbył się zjazd byłych i obecnych mieszkańców Truskoalsu (gm. Płoty). Inicjatorką spotkania była dawna mieszkanka wsi pani Zofia. Mieszkająca obecnie koło Sieradza kobieta przez wiele miesięcy, najpierw odświeżała kontakty z byłymi mieszkańcami, a następnie dopilnowała, aby przybyli na zjazd.

Uroczystości rozpoczęły się mszą świętą, po której ci, którzy przybyli na spotkanie udali się do tutejszej świetlicy wiejskiej. To właśnie tam ponad 40 byłych i obecnych mieszkańców Truskolasu spotkało się w jednym miejscu, by po wielu latach powspominać minione czasy, utrwalone zarówno w pamięci, jak i fotografiach i wspólnie się bawić.

W spotkaniu uczestniczył także proboszcz miejscowej parafii, który wcześniej koncelebrował Eucharystię, a także sołtys Truskolasu Wojciech Rej z żoną, który w imieniu swoim i rady sołeckiej wręczył wszystkim uczestników zjazdu pamiątkowe dyplomy. O tym, jak bardzo była to udana impreza świadczyć może fakt, że trwała do późnych godzin nocnych.

KA

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe