IV Edycja Forum Społeczno-Gospodarczego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, Wydział w Gryficach

  • 17.05.2017, 05:31 (aktualizacja 17.05.2017 05:36)
  • ZSB
IV Edycja Forum Społeczno-Gospodarczego w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, Wydział w Gryficach
Już 23 maja w Gryficach w Wydziale Ekonomii i Pedagogiki Zachodniopomorskiej Szkoły Biznesu odbędzie się IV Gryfickie Forum Społeczno- Gospodarcze. Tematem przewodnim tegorocznej edycji Forum będzie "Marketing terytorialny- chwyt czy mit w zarządzaniu regionem?”

Tematyka tegorocznego Forum bezpośrednio nawiązuje do poprzednich jego edycji. Jednocześnie stanowi ona rozwinięcie wątku, związanego z poszukiwaniem strategicznych czynników rozwoju regionu gryfickiego, jako szczególnego obszaru, charakteryzującego się walorami i zasobami, których odkrycie i uruchomienie stanowi warunek budowania jego marki – komentuje wydarzenie organizatorka wydarzenia, prof. ZPSB dr Grażyna Maniak.

Uczestnicy wydarzenia dyskutować będą o tym,  jak zbudować i wypromować markę regionu gryfickiego. W Forum uczestniczyć będą samorządowcy, eksperci, politycy, przedsiębiorcy oraz przedstawiciele nauki. Szczególnymi gośćmi będą Parlamentarzyści: Europoseł, prof. Dariusz Rosati, Poseł Arkadiusz Marchewka oraz Poseł Piotr Misiło. Nie zabraknie także ekspertów z branży marketingu terytorialnego, w tym Roberta Stępowskiego, redaktora naczelnego marketingmiejsca.com.pl. Zależało nam na różnorodnym podejściu do tematu Forum. Dlatego też zadbaliśmy o to, by nasi goście reprezentowali różne środowiska. Tak zacne grono prelegentów i panelistów jest rzadko spotykane na konferencjach w większych miastach. Tym bardziej wydarzenie to powinno zainteresować mieszkańców, którym los ich regionu nie jest obojętny – dodaje prodziekan wydziału ZPSB w Gryfiach, dr Jarosław Poteralski.

Początek obrad IV Gryfickiego Forum Społeczno- Gospodarczego w siedzibie Wydziału Ekonomii i Pedagogiki przy ul. Piłsudskiego 34 w Gryficach o godzinie 10:00.

Przyjść może każdy, kto zgłosi chęć udziału telefonicznie pod numerem telefonu 91 38 77 098 lub za pośrednictwem poczty e-mail: gryfice@zpsb.pl. Chcemy utrzymać formułę otwartą, by  każdy miał szansę uczestniczenia w wydarzeniu. To jedna z nielicznych okazji do spotkania tak nietuzinkowych gości, a także do uczestniczenia w dyskusji z ich udziałem – dodaje prof. ZPSB, dr Grażyna Maniak.

ZSB

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe