Burmistrz podpisał dofinansowanie zakupu wozu bojowego dla posterunku JRG w Nowogardzie

Burmistrz podpisał dofinansowanie zakupu wozu bojowego dla posterunku JRG w Nowogardzie

W piątek, 21 kwietnia br., burmistrz Robert Czapla wraz ze st. kpt. mgr inż. Markiem Michalakiem p.o. Komendanta Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Goleniowie, w obecności dh Artura Koniora Komendanta Gminnego OSP i zastępcy burmistrza Krzysztofa Kolibskiego, podpisali dokument potwierdzający dofinansowanie przez Gminę Nowogard zakupu nowego wozu bojowego dla posterunku JRG PPSP w Nowogardzie.

Środki finansowe w kwocie 250 tyś. złotych pochodzące z Gminy Nowogard oraz Komendy Wojewódzkiej PSP w Szczecinie w łącznej kwocie około 1 mln złotych pozwolą dokonać zakupu, średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego. Zastąpi on wyeksploatowany ciężki samochód ratowniczo-gaśniczy marki Jelcz, który trafił do miejscowej jednostki w roku 1994. 

Wysłużony wóz bojowy po remoncie będzie mógł służyć w innym miejscu, np. w jednej z jednostek OSP.

Zakup powinien zostać zrealizowany i rozliczony do końca roku 2017. 

Piotr Suchy

Stanisław Razmus
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe