Głosujmy na NEW WAY z „Miłosza” – pomóżmy spełnić marzenia…

  • 18.03.2017, 15:33
  • SS
Głosujmy na NEW WAY z „Miłosza” – pomóżmy spełnić marzenia…

W połowie grudnia informowaliśmy naszych czytelników o ambitnym przedsięwzięciu grupy uczniów – zgłoszeniu swojego udziału w prestiżowym konkursie.

Młodzieżowe Miniprzedsiębiorstwo to projekt, w którym bierze udział grupa uczniów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Czesława Miłosza w Gryficach. Projekt polega na stworzeniu firmy na wzór spółki jawnej, opracowaniu biznesplanu, stworzeniu produktu i rozpowszechnianiu go. Miniprzedsiębiorstwo uczniów z ”Miłosza’’ prowadzone pod pilnym okiem Pani Jowity Łubińskiej nazywa się New Way.

Produktem jest aplikacja zręcznie ukazująca ścieżki kariery, które
po wykonaniu testów dobierane są personalnie. Użytkownik może zapoznać się również z pozostałymi drogami wyboru tworzącymi mobilnego doradcę zawodowego.

Konkurs można wygrać lub nie, konkurencja na pewno też przygotowała ambitne i ciekawe propozycje.  Ale my możemy  im w tym pomóc.

„Uczniowie ZSP im. Cz. Miłosza pragną wpłynąć na świat oraz pozostawić coś po sobie. To marzenie mogą spełnić dzięki NEW WAY, ale do tego potrzebni jesteście właśnie Wy drodzy czytelnicy! Wasze głosy mogą pomóc w konkursie w ramach Młodzieżowego Miniprzedsiębiorstwa na najlepszy produkt/usługę”.

Oddajcie swój głos klikając w poniższy link i wpisując swój adres e-mail. Pamiętajcie, że głos musi zostać potwierdzony w otrzymanej wiadomości zwrotnej. Głosowanie potrwa do 25 marca 2017!

www.glosowanie.junior.org.pl/pl/Uczestnik,u-174

Więcej informacji znajdziecie na stronach: www.facebook.com/newwayzsp oraz www.newway.edu.pl.

 

Gorąco zachęcamy do głosowania!

SS
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe