Zakończył się XVI Turniej „Balitc Cup” 2018

  • 4.07.2018, 21:40
  • Marcin Maksymiszyn
Zakończył się XVI Turniej „Balitc Cup” 2018
Przez trzy dni którzy i artyści zmagali się na kortach przy ulicy Leśnej w Niechorzu oraz ośrodka SANDRA SPA w Pogorzelicy.

Tradycyjnie już pod koniec czerwca aktorzy i artyści od lat spotykają w gminie Rewal na dorocznym turnieju tenisa a także aby wspólnie spędzić czas korzystając z atrakcji nadmorskiego kurortu. Pogoda dopisała sportowa atmosfera też a w rywalizacji na kortach w kategorii pań końcowa klasyfikacja wygląda następująco:

I miejsce: Ewa Sawka

II miejsce: Beata Ścibakówna

III miejsce: Urszula Dudziak

W kategorii panów:

I miejsce: Robert Rozmus

II miejsce: Grzegorz Poloczek

III miejsce: Marcin Daniec i Tomasz Stockinger

W turnieju Lucky Doubles:

I miejsce: Urszula Dudziak i Andrzej Wawrosz

II miejsce: Lidia Wawrosz i Jan Englert
 

 

A oto zestawienie - komplet wyników:

imię nazwisko

imię nazwisko

wynik

uwagi

ROZGRYWKI GRUPOWE

 

 

 

WOJCIECH DĄBROWSKI

PIOTR GĄSOWSKI

6/3 6/2

 

ROBERT ROZMUS

MICHAŁ MILOWICZ

6/2 6/2

 

JAN ENGLERT

WŁADYSŁAW GRZYWNA

6/2 6/2

 

IWONA PAVLOVIC

MAŁGORZATA PIEŃKOWSKA

4/6 2/6

 

GRZEGORZ POLOCZEK

STAN BORYS

6/2 6/2

 

KAROL STRASBURGER

PRZEMYSŁAW SADOWSKI

3/6 3/6

 

TOMASZ STOCKINGER

KRZYSZTOF WAKULIŃSKI

6/3 6/3

 

MARCIN DANIEC

HENRYK SAWKA

Ret.

 

WOJCIECH DĄBROWSKI

MICHAŁ MILOWICZ

6/2 6/2

 

ROBERT ROZMUS

PIOTR GĄSOWSKI

6/3 6/3

 

PIOTR SKARGA

WŁADYSŁAW GRZYWNA

7/6 3/6 4/10

 

EWA SAWKA

URSZULA DUDZIAK

6/2 6/2

 

GRZEGORZ POLOCZEK

PRZEMYSŁAW SADOWSKI

6/3, 6/3

 

KAROL STRASBURGER

STAN BORYS

6/2, 6/3

 

TOMASZ STOCKINGER

HENRYK SAWKA

6/2 6/2

 

MARCIN DANIEC

KRZYSZTOF WAKULIŃSKI

Ret.

 

MICHAŁ MILOWICZ

PIOTR GĄSOWSKI

2/6, 5/7

 

WOJCIECH DĄBROWSKI

ROBERT ROZMUS

5/7, 3/6

 

JAN ENGLERT

PIOTR SKARGA

6/2 6/3

 

IWONA PAVLOVIC

URSZULA DUDZIAK

2/6 7/6 7/10

 

EWA SAWKA

MAŁGORZATA PIEŃKOWSKA

Ret.

 

PRZEMYSŁAW SADOWSKI

STAN BORYS

6/2 6/2

 

GRZEGORZ POLOCZEK

KAROL STRASBURGER

6/2 6/2

 

HENRYK SAWKA

KRZYSZTOF WAKULIŃSKI

Ret.

 

TOMASZ STOCKINGER

MARCIN DANIEC

4/6, 2/6

 

EWA SAWKA

BEATA ŚCIBAKÓWNA

FINAŁ

 

MAŁGORZATA PIEŃKOWSKA

URSZULA DUDZIAK

Ret.

 

URSZULA DUDZIAK

BEATA ŚCIBAKÓWNA

4/6, 4/6

 

MAŁGORZATA PIEŃKOWSKA

BEATA ŚCIBAKÓWNA

Ret.

 

IWONA PAVLOVIC

BEATA ŚCIBAKÓWNA

3/6, 2/6

 

EWA SAWKA

IWONA PAVLOVIC

6/2 6/3

 

 

 

 

 

ĆWIERĆFINAŁY

 

 

 

 

 

 

 

Robert Rozmus 7/5, 7/6 Przemek Sadowski

 

 

 

Marcin Daniec 6/2, 6/3 Władysław Grzywna

 

 

 

Grzegorz Poloczek 6/3, 6/7, 10/7 Wojciech Dąbrowski

 

 

 

Tomasz Stocinger 3/6 7/6 10/8 Englert

 

 

 

PÓŁFINAŁY

 

 

 

Robert Rozmus 7/6 5/7 10/7 Marcin Daniec

 

 

 

Grzegorz Poloczek 6/0, 6/3 Tomasz Stockinger

 

 

 

 

 

 

 

FINAŁ

 

 

 

Robert Rozmus 7/5,6/4 Grzegorz Poloczek

 

 

 

Ewa Sawka 6/1, 6/0 Beata Ścibakówna

 

 

Marcin Maksymiszyn

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe