Mistrzostwa Powiatu w czwórboju LA i Powiatowa Gimnazjada w LA

  • 23.06.2018, 22:11 (aktualizacja 25.06.2018 22:17)
  • MAC
Mistrzostwa Powiatu w czwórboju LA i Powiatowa Gimnazjada w LA
Podobnie jak w latach poprzednich, na Stadionie Miejskim w Płotach odbył się Miting Majowy w ramach którego przeprowadzono Mistrzostwa Powiatu Gryfickiego w „czwórboju” lekkoatletycznym szkół podstawowych i powiatową gimnazjadę w indywidualnej lekkiej atletyce.

W zawodach których organizatorami byli:

Starostwo Powiatowe w Gryficach, Gmina Płoty, Gimnazjum w Płotach, MGOKiS Płoty i jako główny MLUKS „MOKASYN" Płoty wzięło udział ponad 200 uczniów.

Wysoki poziom organizacyjny zapewniła sprawna ekipa sędziowsko-techniczna w skład której weszli:

Wiesław Gromek, Edward Kecler, Mateusz Czarnas, Wojciech Halkiw, Julia Włodarczyk, Łukasz Zakrzewski, Małgorzata Zaborowska, Agnieszka Kraszewska, Paweł Przybysławski, Konrad Dziedzic, Edyta Bielska, Dorota Kecler, Szymon Kecler. Funkcję kierownika zawodów sprawował Kamil Maślankiewicz a dyrektora Szymon Kecler.

 

Poniżej najlepsi w poszczególnych konkurencjach:

 

Szkoły Podstawowe - dziewczęta:

  60 m

  1. Nowakowska Patrycja (SP 2 Płoty)  - 9,19
  2. Konieczko Martyna (SP 4 Gryfice)   - 9,21
  3. Majkut Klaudia (SP Niechorze)  - 9,38

w dal

  1. Konieczko Martyna (SP 4 Gryfice)  - 4.50
  2. Sysik Julia (SP 2 Płoty)  - 4.23
  3. Nowakowska Patrycja (SP 2 Płoty)  - 4.15

 piłeczka palantowa

  1. Konieczko Martyna (SP 4 Gryfice)  - 34.0
  2. Świderek Laura (SP Mechowo) - 34,0
  3. Bich Ewelina (SP 3 Gryfice)  - 33,0

600 m

  1. Sionek Aleksandra (SP 4 Gryfice)  - 2.16,57
  2. Sysik Julia (SP 2 Płoty)   - 2.16,92
  3. Czusz Amelia (SP 3 Gryfice)  - 2.17,50

 

-  Szkoły Podstawowe - chłopcy:

60 m

  1. Antonyk Kamil (SP 4 Gryfice)  - 8,81
  2. Siciarz Krystian (SP 4 Gryfice)   - 8,83
  3. Kozłowski Jakub (SP 3 Gryfice)  - 8,87

w dal

  1. Rachubiński Maciej (SP 4 Gryfice)  - 4.61
  2. Bella Antoni (SP 4 Gryfice)  - 4.54
  3. Antonyk Kamil (SP 4 Gryfice)   - 4.35

 

piłeczka palantowa

  1. Wróblewski Eryk (SP 2 Płoty)  - 47,0
  2. Bella Antoni (SP 4 Gryfice)  - 46.0
  3. Sysik Kacper (SP 2 Płoty)   - 43,5

1000 m

  1. Rachubiński Maciej (SP 4 Gryfice)  - 3.24,09
  2. Bella Antoni (SP 4 Gryfice)  - 3.29,89
  3. Mróz Jakub (SP 3 Gryfice)   - 3.32,54

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA dziewcząt:

  1. SP 4 Gryfice  - 807 pkt. (op. A. Kozłowski)
  2. SP 2 Płoty  - 781 pkt.
  3. SP 3 Gryfice   - 758 pkt.
  4. SP 1 Płoty   - 688 pkt.
  5. SP Mechowo  - 593 pkt.
  6. SP Niechorze  - 536 pkt.

 

Najlepsze indywidualnie:

  1. Konieczko Martyna (SP 4 Gryfice)  – 243 pkt.
  2. Sysik Julia (SP 2 Płoty)  – 187 pkt.
  3. Nowakowska Patrycja (SP 2 Płoty) – 182 pkt.

 

 

 

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA chłopców:

  1. SP 4 Gryfice   - 963 pkt. (op. Sz. Kecler)
  2. SP 2 Płoty   -   707 pkt.
  3. SP 3 Gryfice   - 660 pkt.
  4. SP 1 Płoty   - 499 pkt.
  5. SP Niechorze   - 395 pkt.
  6. SP Mechowo   - 364 pkt.

 

 

Najlepsi indywidualnie:

  1. Bella Antoni (SP 4 Gryfice)  – 226 pkt.
  2. Rachubiński Maciej (SP 4 Gryfice) – 202 pkt.
  3. Siciarz Krystian (SP 4 Gryfice) - 186 pkt.

                                                                             

 gimnazja - dziewczęta:

100 m

  1. Balon Nicola (SP 2 Płoty)  - 13,21
  2. Bujarowicz Joanna (SP Gryfice)   - 14,11
  3. Karcz Juilia (SP 2 Płoty)  - 14,37

300 m

  1. Bujarowicz Joanna (SP Gryfice)  - 47,96
  2. Zdzięborska Paulina (SP 2 Płoty)   - 51,60
  3. Stołowska Ewa (SP 3 Gryfice)  - 52,62

600 m

  1. Bątkiewicz Zofia (SP 2 Płoty)  - 2.00,24
  2. Prośniewska Kinga (SP Gryfice)   - 2.02,74
  3. Miłoszewicz Marcelina (SP 1 Płoty)  - 2.08,37

1000 m

  1. Szakoła Wiktoria (SP Trzygłów)  - 3.42,86
  2. Binduła Karolina (SP 4 Gryfice)   - 4.15,92
  3. Magdij Aleksandra (SP 4 Gryfice)  - 4.20,02

skok w dal

  1. Zdzięborska Paulina (SP 2 Płoty)  - 4.33
  2. Balon Nicola (SP 2 Płoty)  - 4.30
  3. Szczepankiewicz Nikola (SP 4 Gryfice)  - 4.16

kula 3 kg

  1. Ginter Zuzanna (Gim. Trzebiatów)  - 8.90
  2. Pyzia Jaonna (SP 4 Gryfice)  - 8.45
  3. Znaczko Aleksandra (Gim. Trzebiatów)  - 7.60

oszczep

  1. Matusz Julia (SP 4 Gryfice)  - 25,20
  2. Kadrzyńska Wiktoria (SP 4 Gryfice)  - 20,40
  3. Maryniak Sara (SP 1 Płoty)  - 17,85

dysk

  1. Pyzia Jaonna (SP 4 Gryfice)  - 27,02
  2. Semczuk Emilia (SP 4 Gryfice)   - 22,31
  3. Szmyt Klaudia (SP 4 Gryfice)  - 18.70

4 x 100m

  1. SP 2 Płoty (Bątkiewicz, Zdzięborska, Karcz, Balon)  - 54,60
  2. SP 3 Gryfice  - 57,80
  3. SP 4 Gryfice  - 62,55

 

gimnazja - chłopcy:

100 m

  1. Pierścionek Kamil (Gim. Brojce)  - 12,18
  2. Budzyński Kacper (SP 1 Płoty)   - 12,61
  3. Osek Jakub (SP 4 Gryfice)  - 12,69

300 m

  1. Wałęga Krystian (SP 4 Gryfice)  - 39,62
  2. Malinowski Oliwier (SP 1 Płoty)   - 42,61
  3. Oleszczak Daniel (SP 4 Gryfice)  - 45,47

1000 m

  1. Marciniak Gracjan (SP 4 Gryfice)  - 3.15,19
  2. Kulczycki Dawid (Gim. Trzebiatów)   - 3.16,73
  3. Budziak Mikołaj (SP 4 Gryfice)  - 3.18,59

2000 m

  1. Bałasz Dawid (SP 1 Płoty)  - 6.56,98
  2. Zarosa Dariusz (SP 4 Gryfice)   - 7.05,98

skok w dal

  1. Pierścionek Kamil (Gim. Brojce)  - 5.67
  2. Malinowski Oliwier (SP 1 Płoty)  - 5.22
  3. Budzyński Kacper (SP 1 Płoty)  - 5.13

kula - 5 kg

  1. Parduła Marcin (SP 4 Gryfice)  - 9.42
  2. Zienowicz Kamil (Gim. Trzebiatów)  - 8.55
  3. Kwieciński Miłosz (Gim. Brojce)  - 8.50

oszczep

  1. Konopacki Karol (SP 1 Płoty)  - 33.60
  2. Pokonieczny Daniel (SP 1 Płoty)   - 29.70
  3. Szatkowski Szymon (Gim. Trzebiatów)  - 28.70

4 x 100m

  1. SP 4 Gryfice   - 51,03
  2. SP 1 Płoty - 52,15
  3. Gim. Trzebiatów - 54,81

 

                                                                                                                            (MAC)

 

MAC

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu _______. _________ z siedzibą w ________ jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe